Jdi na obsah Jdi na menu
 


SENZACE! Britský rybář vyfotil záhadného tvora. JE TO LOCHNESKA?

14. 9. 2011

 

Lochneská příšera
 

Může to být Lochneská příšera? Britský rybář Jon Rowe z města Iverness u jezera Loch Ness vyfotil senzační úlovek. Nemohl uvěřit svým očím, když na fotografii spatřil něco, co nápadně připomíná mýtického tvora. Podívejte se sami.

 

 

Je to lochneska? - 2
 
ochneská příšera je vodní monstrum, o kterém se už několik desetiletí traduje, že žije právě ve skotském jezeru Loch Ness. Mnoho amatérských fotografů a záhadologů se jí snaží vyfotit nebo natočit, vědcům se její existenci ale nikdy prokázat nepodařilo.

 

 

 

Je to lochneska? - 3
 

Snímky se podobají fotografiím, které nedávno pořídil Tom Pickles. Ten je vyfotil v momentě, kdy seděl v kajaku na Lake Windermere. "Zahlédl jsem zvíře velké jako tři auta asi na 20 sekund,“ říká muž, kterému se zřejmě povedl mistrovský kousek. "Bylo to vzrušující, nejdřív jsem si myslel, že je to pes,“ dodal s tím, že monstrum plavalo rychlostí zhruba 15 km/h.

 

Je to záhadná Lochneska?
 
zdroj
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lochnes

(milan, 27. 12. 2012 1:00)

už je to nuda, nic tam není, za prvé se musí něčím živit a moc ryb tam není, za druhé se musí rozmnožovat, takže tam nemůže být jenom jedna, ale několik set kusů jinak dojde k degeneraci a tito plazi snáší vejce a to na souši, nikde ani stopa, tak aspoň vydělávají na tomto místní restaurace, zdarko