Jdi na obsah Jdi na menu
 


PORADNA

PORADNA

 

Slyším ve svém domě kroky! Viděl jsem divnou postavu! Měl jsem divný sen, co se stal realitou!

Takové a podobné zážitky vás klině mohli potkat. Nevíte si rady? Napište, my vám do týdne odpovíme. Pokud napíšete i svůj mail, bude odpověď účinější.

 

http://www.bne.es/es/Micrositios/Exposiciones/Magia/resources/img/magia_131_01_gr.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Duchové, noční můra a můj vnuk.

(Ingrid, 17. 11. 2017 9:50)

Dobrý den.
Jsem babička osmiletého chlace. Od malička vidí duchy, občas má děsivé sny a trpí strachem- všude v bytě si rozsvěcuje a vyžaduje od ostatních, aby s ním šli aspoň k záchodu, když na WC potřebuje. Odůvodňuje to tím, že se mu zjevují duchové, že se jich bojí a nechce být proto sám. Poprvé je začal vídávat (cca v 3 letech) u druhé babičky v bytě na záchodě, poté u ní na chatě za oknem venku. Nedávno se v noci u mě vzbudil s pláčem, že se mu zdál sen, kdy viděl letět proti němu paní v bílém celou od krve. Tak jsem si myslela, že je to možná výchovou, kdy je celkem dost fixován na svou matku a vynucuje si tímto návrat domů k ní. Jenže nedávno se tohle přihodilo i u něj doma v bytě u svých rodičů, kdy jako nemocný musel v noci na záchod a smrkat a napít a to vše dělal za přítomnosti maminky u rozsvícené lampičky, kdy najednou se lekl a snacha, když se otočila, sama cítila jakoby studený závan - nic ale neviděla. Vnuk tvrdil, že uvicěl za maminkou ženské nohy od kolen dolů, jak jdou z chodby do koupelny. K tomu všemu začaly poslední tři roky vnuka doprovázet nervové záškuby hlavy a celkové zatuhnutí tělíčka cca 1 minutu vždy po nějakém stresu - hádka s kamarádem, rozčílení rodičů, neúspěch při hře, sportu apod. Nyní jsme objednáni u dětské neuroložky na EEG a další možné léčby. Nevím, na kolik je to vnukova fantazie, na kolik to může být pravda. Vnuk je bystrý, hodně živý a dobře se učí. Chtěla bych mu pomoci, nevím však jak. Můžete mi poradit? inge.rid@seznam.cz

Som prekliata???

(Endy, 8. 11. 2017 19:22)

Keď som bola malá, počas búrky sa mi zjavila temná postava. Ako keby sa obzrela a zmizla a od vtedy sa mi dejú divné veci. Astrálne som cestovala a počula som plno hlasov, ako keby u mňa bolo plno ľudí. Pracujem ako zdravotná sestra v dome dôchodcov a po väčšine nájdem klientov mŕtvych ja, proste vždy mi moja intuícia povie "Choď sa pozrieť."- a keď idem, tak naozaj nájdem mŕtveho klienta. Dosť citlivo reagujem na duchov, vnímam ich tak, ako keby za mojím chrbtom stál živý človek. Pred niekoľkými rokmi som mala taký divný sen. Stála som v obývačke a pozerala som sa cez balkón.
Bola noc a na oblohe som videla svietiacu loď a na nej tmavú postavu. Často mám pocit, že ma niekto sleduje. Zobúdzam sa väčšinou o 03:00, nie vždy, ale veľmi často. Ráno, keď sa zobúdzam, často vidím na rukách a nohách modrinu, ktorá tam nemá čo robiť, keďže sa nikde neudieram. Raz som na stehne objavila také modriny v tvare prstov, ako keby ma niekto tlačil po stehne a dávnejšie sa mi snívalo, až 3x, že po mne Satan túžil.. Neviem si to vysvetliť. Som prekliata, alebo čo?? Vopred za odpoveď ďakujem. V prípade nejakých otázok ohľadom detailov dodám aj email: janulka91v@gmail.com

Hodiny

(Patrik, 1. 7. 2017 23:28)

Dobrý deň dnes (1.júla.2017-sobota) som zostal doma bez rodičov (mám 16 rokov) a sledoval som seriali v TV(v mojej izbe) po necelich 2 hodinách som začul obrovsku ranu ktora prišla z "Obývačky" izby vedľa tej mojej keď som tam prišiel tak sa mi naskytol pohľad na hodiny ktoré ležaly na zemi skoro úplne rozbité ako už som spomenul bol som doma sám všetky okna boly zavreté a dvere boly zamknuté(v zamke sa nachadzal pootočený kľúč čiže z vonka sa nikto dostať nemohol) hodiny vysely za hačik ktory je zabitý v stene a na hodinách je krúžok o ktorý boly zavesené na háčiku háčik sa nachadzal na svojom mieste v stene a pohnúť sa s nim nedalo ... krúžok na hodinách bol nepoškodeny a keďže asi všetci vieme ako su zavesené hodiny na stene tak nám fyzika hovorí že spadnuť nemôžu kto by vedel túto záhadu objastniť kontaktujte ma na gmail "npatrik30@gmail.com" Ďakujem. (A za gramatycké chyby sa ospravedlňujem)

Re: Hodiny

(h, 29. 7. 2017 12:06)

Hodiny často souvisejí s úmrtím, obvykle se zastaví v době smrti člena rodiny. Pád hodin vypadá na přítomnost ducha, který na sebe upozorňuje. Prozkoumejte, kdo z příbuzenstva v tu dobu nebo nedávno předtím zemřel, zvláště násilnou smrtí, a udělejte nějaký obřad pro jeho odvedení a obvyklé postupy pro očistu a zabezpečení prostoru. Kdyby se to opakovalo, kontaktujte nějaké odborníky.

Sny

(Karolina, 9. 4. 2014 22:00)

Dobrý den,
úplnou náhodou a jsem narazila na tyto stránky, když jsem znuděně brouzdala po internetu. Tak trochu jsem si vše pročetla a říkala jsem si, že můj problém možná patří sem a ne k psychologovi, jak mi doporučoval přítel.
Jde o to, že mě od mala trápí noční můry. Jde jak o delší příběhy (v podstatě se mi celou noc zdá horor), tak o krátké a zvláštní výjevy. Často se mi taky zdá současná realita, prožila jsem i občasné spánkové paralýzy.
Velmi často se mi zdává, že jakoby vnímám, že ležím ve své posteli, ale nemohu se pohnout. Myslím si, že jsem vzhůru, ale potom se stane něco hrozivého - například mi někdo příjde do pokoje, stojí mi vedle postele, já jsem otočena čelem ke zdi, takže ho nemohu vidět. Slyším jen jak dupe a dýchá a já se nemohu o
pohnout, ale zoufale se snažím probudit. Kolikrát se takto probouzím několikrát, jako kdybych se vždy probudila a okamžitě zase usnula a upadla do stejné noční můry.
Vždy, když se mi toto stane, tak ze spaní brečím a nahlas sténám. Vyvrcholilo to asi měsíc zpátky, mám nového přítele, spal u mě. Prý jsem začala ze spaní brečet, on mě nejdřív pohladil a snažil se mě probudit. Ve snu jsem vnímala, jak se probouzím, i jsem vnímala, jak fňukám. Zkráceně jsem vnímala toto, potom, že jsem si sedla a vyjekla a pak se probudila. Více si toho nepamatuji, nicméně prý jsem brečela, nemohl mě probudit, pak jsem si z ničehonic sedla, on mě chytil za ruce a já začala vřeštět. Zírala jsem do jednoho místa a asi 10 vteřin vřískala, jak kdyby mě vraždili. Přítel byl vyděšený k smrti, úplně ztuhnul, zíral na mě a ěkdyž jsem se probudila, nebyla jsem schopna ho uklidnit, ještě asi minutu mě držel a byl z toho otřesený. Říkal, že to vypadalo, jak kdybych byla posedlá nebo tak něco.
Také se mi v noci stává, že na vteřinku přestanu dýchat, začnu kašlat a probudí mě to. Co s tím mám dělat? Prosím odpověď na x-christinka@seznam.cz Děkuji

Re: Sny

(eliska , 2. 8. 2014 13:16)

to se mi stává taky !! někdy jen tak ale vždy při úplňku !!

Re: Sny

(Jo to s paranormalni aktivitou,rozhodne nema vubec nic spolecneho prrr a cus marv, 26. 11. 2014 22:43)

Re: Re: Sny

(seid, 26. 11. 2014 23:37)

S paranormální aktivitou jsi se setkal maximálně ve filmu a teď se snažíš ze sebe dělat odborníka. V tomto případě se jedná o velmi citlivou osobu která má nějakou schopnost která se projevuje živými sny a je jen na ni jestli ji zkusí rozvinout a nebo utlumit. Pro utlumení stačí rozvěsit v ložnici sušené květy černého bezu.

Re: Sny

(Beny, 8. 12. 2016 17:36)

Odpovězte mi.

Re: Re: Sny

(Admin, 8. 12. 2016 20:16)

Jako parapsycholog Vám radím kontaktovat oatanotmalni tyma nechat si zkontrolovat dum - mohlo by se jednat o nejakou entitu.

chlap

(Vláďa , 16. 8. 2016 15:08)

Dobrý den, tíží mne jedna věc. Ve snu se mi zdá o chlapovi, který jde předemnou a já jsem před ním. Nevidíme si do obličeje. Jdeme proti sobě dokud do sebe nenarazime, on se koukne jakoby na mně (ten sen vidím jakoby z vrchu, A koukám na mne i na nej) no koukne se na mne jak se koukám na nás. Přitom máme oba dva batohy. Prosím, potrebuji jen vědět co je to. Děkuji za odpoved mail: sikulavlada@seznam.cz

Sen či realita

(Mira, 7. 5. 2016 22:57)

Múj spánek byl děsivý už zhruba od 7 let,bát se usnout byla realita,bojoval jsem do 27 let,pak se ase objevovali další nepříjemné úkazy,nyní je mi 48 let ,mám klid,ale bohužel přešlo vše na mou dceru která se mi s tímto svěřila v 8 letech,má stejný problém,nevím zda je to normální nebo opravdu méme něco společného s duchovnem???

Odpovědi

(Admin, 4. 3. 2016 23:52)

PORADNA JE MOMENTŚLNĚ Z ČASOVÉ TÍSNĚ UZAVŘENA
prosím směřujte své dotazy sem
http://m.pvjar.webnode.cz
Děkuji Admin

Prosím pomoc

(Karel Davka, 4. 3. 2016 18:55)

Dobrý den, moc prosím pomozte než bude pozdě chtěl jsem vyvolat svojí babičku ale ona se nechce odvolat nebo tak já vás moc prosím co mám dělat já se moc bojím.V noci nemůžu ani usnout pořád slyším nějaké zvuky které nejsou normální....

světlo

(Natálie, 5. 11. 2015 15:59)

Já bych se chtěla zeptat co znamená světlo. Jednou jsme byli v baráku kde strašilo a pak jsme si řekli že odjedem všichny jsme se otočili a babička zustala koukat na barák a potom řekla koukejte!!! Otočili jsme se a nikde nic. Babička na vyprávěla že mezi asi 10 okny vedle sebe se rozsvítili 5 prostředích oken co to znamená. Mail natalkabroulice@seznam.cz prosím odepište děkuji

setkávání s mrtvými ve snu

(Petra, 19. 2. 2015 23:17)

Dobrý den!
Prosím Vás o pomoc.
Již necelých 10 let se mi stává, že za mnou chodili do snu mrtví. Ze začátku jsem měla problémy při tomto setkání s dýcháním, proto tato setkání byla krátká. Postupem času se časové intervaly setkání prodlužovali a teď žádné problémy s dýcháním nemám. Jsem většinou mírně unavená.
Dřív za mnou chodili příbuzní nebo lidi, které jsem znala, ale je to tak 10 dnů za mnou chodí muž, který má obličej zahalený šedou mlhou. Tato setkání jsou velmi častá i 5 krát za noc a já jsem z toho velmi unavená jak fyzicky tak i psychicky, protože nedbá na to, co mu říkám a ani asi nechce nic řešit. Ostatní něco řešit chtějí nebo mě na něco připravují, ale tento případ je úplně něco jiného. Prosím poraďte mi jak se ho zbavit.
Děkuji
e-mail: petisek76@seznam.cz

Re: setkávání s mrtvými ve snu

(seid, 16. 7. 2015 22:10)

muž se zahaleným obličejem znamená jen jedno, někdo provozuje kouzla a promítá to do snů. doporučuji nakreslit pentagram pod postel. znám i pár kouzel ale ty neposkytnu jsou krvavá a něco stojí.

krásný sen... co mi měl říct?

(maruška, 27. 3. 2015 10:57)

Dobrý den přeji. Sny se mi zdají každou noc, někdy jsou zajímavější, někdy mi ujíždí vlak a prožívám "normální" situace. S dovolením Vám dnes píšu, protože sen, který jsem měla tenhle týden mě natolik zasáhl, že jej mám stále v mysli. Budu se snažit být stručná :)
Byla jsem na výstavě obrazů a u jednoho jsem se zastavila a nemohla se dál hnout. Někdo vedle mě o něm vyprávěl dávný příběh a odešel. Byl velký, a tak nádherný, že jsem v reálném životě podobný neviděla. Snad na něm byly i domy, krajina, ale převládala modrá barva se zlatou, moře.. Cítila, jak mě obraz přitahuje a vztáhla jsem k němu ruce a on mě vtáhl do sebe. Ocitla jsem ve světe za obrazem, kde to vypadalo, jako dno barevného oceánu, byly tam různé krásné bytosti, živočichové. Vše se třpytilo jako na obraze. Ujal se mě jeden místní kluk, který ve mě věřil, že jsem vyvolená a já se s jeho pomocí zúčastnila zkoušky, při které jsem byla ještě s několika ženami. Zkouška měla ukázat, která má dobrou duši a já se prokázala jako vyvolená, na kterou se léta čekalo, až se vrátí do světa. Do teď mám ze snu krásný pocit..

Tím bych vyprávění ukončila, protože pak už si jen pamatuju, že jsme se úplně poprvé s oním klukem nazí milovali na schodišti ( aby se spojili vyvolení), kde chodili ostatní a ti kteří záviděli měli snahu nás odradit řečmi - jak jsem ale oba byli "čistí" , neviděli jsme na tom nic špatného, v tu chvíli Šlo o něco vyššího..

Děkuji mockrát a přeji krásný den.

můžu být prokletá

(sylva, 28. 12. 2014 0:06)

můžu být prokletá y minulého života jak y toho ven

Re: můžu být prokletý?

(Josef, 22. 3. 2015 21:13)

můžu být prokletý z minulého života jak z toho ven,prosím o pomoc!!!!