Jdi na obsah Jdi na menu
 


PORADNA

PORADNA

 

Slyším ve svém domě kroky! Viděl jsem divnou postavu! Měl jsem divný sen, co se stal realitou!

Takové a podobné zážitky vás klině mohli potkat. Nevíte si rady? Napište, my vám do týdne odpovíme. Pokud napíšete i svůj mail, bude odpověď účinější.

 

http://www.bne.es/es/Micrositios/Exposiciones/Magia/resources/img/magia_131_01_gr.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Živé sny a sestřenka

(Míša, 15. 3. 2015 15:39)

Dobrý den,
Mám takový menší problém s mojí babičkou. Jednou když sem u ní spala začla přesně o půlnoci křičet ze spaní a strašně sebou škubat. Když se ze snu probrala, řekla mi, že se jí poslední dobou zdá, jak se k ní sklání postava. Černá postava chlapa. Sen je prý tak živý, že cítí jak na ní sahá. Během jejího křiku a škubání sebou si namohla hlasivky a strhla břicho. když u ní spala moje mladší sestra, stalose to taky. nějaká naše známá jí řekla, že jde o to, že někomu přála něco zlého a ta osoba se jí tímto mstí, aleto mi nepřijde tak pravděpodobné. Někdo mi říká, že je možné, že je to můj mrtvý děda a dává jí najevo, že je tu sní a hlídá ji.
Jaký je váš názor? co by to mohlo být?


A ještě jedena věc. e pravda žemalé děti, mají cit pro vidění duchů:? Moji tříletou sestřenici navštěvuje postava, ona jí říká hnědá paní. Vždycky, když sestřenka usíná, tak ji vidí. Někdy ikdyž se dívá na televizi. Pořád opakuje ať se na ni ta paní nedívá a přestane na ni mluvit, že mluví ošklivě, jenže moje teta nic nevidí ani neslyší.
Dále si sestřenka povídá s fotkou našeho mrtvého dědy. Vždycky u ní sedí a usmívá se na ni a mluví sní. Nám říká, že ji děda navtívil a povídal si sní. Děda se ale jejího narození nedožil.
Budu ráda, za váš názor. a předem děkuji za odpoěď. :)
mail: uplavala.meduzka@seznam.cz

Zajímavost na fotce

(Pavlína, 18. 1. 2015 20:10)

Dobrý den,
prosím o radu.
Včera večer v sobotu 17.1.2015 jsme měli návštěvu s malou roční Verunkou viz. foto.- /prosím o email, abych Vám foto mohla zaslat./
Má 16.letá dcera Verunku vyfotila a když jsem prohlížela fotku, všimla jsem si zvláštního jevu na piánu. Nejprve jsem si myslela, že je to odraz mé dcery, ale pak mi došlo, že je to nesmysl, protože má dcera sice má
takto dlouhé a tmavé vlasy, ale v ten večer měla na hlavě drdol. Hned nás napadla dívka z hororu kruh, což je nesmysl, já vím.
Ale můžete mi prosím poradit, co je to? Email: kindlovapa@seznam.cz.
Děkuji.

Re: Re: pravdive sny

(seid, 23. 12. 2014 22:26)

Podle toho co jste napsal máte talent na předpovědi, ale tarot je jen jeden způsob. Zkuste pohledat nějaké další způsoby a zlepšovat ten který vám bude vyhovovat.

pravdive sny

(???, 7. 12. 2014 21:44)

Ahoj,
Určitě jste měli třeba deja-vi nebo sen, který se stal přesnou realitou ... to se děje mě, a ne zrovna málo krát. Během měsíce se mi to stane minimálně jednou, někdy i vícekrát. Zdá se mi sen, ze kterého si sice pamatuji málo (ale dost na to, abych poznal ze realita a sen jsou totožné), ale najednou se stane něco, co v tech vzpomínkách ze snu bylo. Víc mě zaráží fakt, že sen se realitou nestane třeba druhy den, ale třeba až příští týden. Nevíte někdo, co to znamená?

Re: pravdive sny

(seid, 8. 12. 2014 21:58)

Být vámi naučím se vykládat tarot, určitě budete mít celkem přesné předpovědi. Pokud se budete chtít snů zbavit jak jsem radil v předchozím příspěvku sušené květy černého bezu.

Re: Re: pravdive sny

(???, 21. 12. 2014 23:51)

Takže když se naučím vykládat tarot, tak mohu věštit budoucnost? Pokud jsem to správně pochopil. :)

věci, které si nepamatuji, že bych udělala...

(steph, 12. 9. 2014 17:00)

když jsem byla malá, tak 9tiletá, byli jsme s celou rodinou na faře u tety, jako ostatně každý rok trávila jsem tam prázdniny a jedou ráno přijdu do kuchyně na snídani a dostanu neskutečně vynadáno od maminky, proč jsem si ostříhala vlasy!!! A opravdu - při pohledu do zrcadla jsem v ofině měla vystříhané velké zuby...Jenže já se sama noestříhala! v domě nebyly žádné jiné "nezbedné" děti, ostříhané vlasy se nikdy nenašly, já si na nic nepamatuju - prostě jsem ráno vstala a bylo to. Další nevysvětlitelná věc se stala o pár let později - opět jsem dostala vynadáno, že jsem v nějaké videokazetě s oblíbeným filmem přetrhla pásku a slepila jí bílou lepící pastou (to bylo školní lepidlo, co po zaschnutí nechávalo takové bílé strupy). Jenže já to namouduši neudělala! Sourozence nemám, na návštěvě u nás v té době nikdo nebyl, videokazeta se nikomu nepujčovala a doma jsme bílou lepící pastu ani neměli!...Dodnes mi nejde do hlavy, co se stalo. Jsem poměrně skeptik a myslím si, že jsem to musela udělat já a ne žádný "duch", ale proč obojí takovým hloupým způsobem? A proč si na to nepamatuju? Proč se nikdy nenašly vlasy ani to lepidlo?

Re: věci, které si nepamatuji, že bych udělala...

(x, 12. 9. 2014 19:45)

zapomněla jsem vložit e-mail stephora@usmej.se

Re: věci, které si nepamatuji, že bych udělala...

(marek, 5. 10. 2014 20:47)

Tak to by mé také zajímalo. Něco podobného s vlasy se teď stalo synovi. Je "ostříhaný" spíš má střihlé do ofiny a absolutne neví jak k tomu přišel.

Kouř s doutníků

(Katka Musilová, 15. 9. 2014 19:57)

Chtěla bych se něco dozvědět o kouři z doutníků co jsem cítila, když jsem byla náctiletá a žila u rodičů. Podotýkám že rodiče kouřili jen cigarety a ani nikdo ze sousedů doutníky nekouřil. Cítila jsem to každý den i pocit že tam se mnou někdo v mém pokoji je. Jednou se mi přihodilo že se mi nový kazeťák začal sám přetáčet i potom co jsem ho dvakrát vypla, začal znovu pak se vypl a začal sám hrát. To se ale stalo jen jednou. Občas cítím cizí přítomnost i teď. Můžete mi říct co nebo kdo to může být ? A proč si vybral mě ? Moc děkuji za odpověď.ZSSTL

duch na schodech

(Jana, 8. 9. 2014 9:15)

Dobrý den,
máme 100 let starý dům.Co se tam kdy stalo nevíme,nemáme jak dopátrat.Jediné ,co vím,že v zadní části domu zemřel dědeček (zemřel na zásah elektrického proudu a zadušení, ne přímo v místnosti o kterou mi jde,ale na verandě). Již několikrát jsem slyšela přede dveřmi ložnice (v 1.patře),jak k nám někdo po schodech jde a zastaví se těsně přede dveřmi.
Teď v sobotu to manžel slyšel také.Byl ochromen strachy,chtěl se zeptat,kdo tam je,ale nemohl.
Jsou to zřetelné kroky a pak přešlapování přede dveřmi.Proto na noc zamykám.Když byl mladší,slýchával to párkrát taky.
Navíc se mi párkrát stalo,že jsem kouktem oka zaznamenala právě v 1.patře pohyb.Máme hned pod schody kuchyň,jak jsem vařila, zdálo se mi,jako by se nahoře něco pohlo.Ale nic tam nebylo.
A do toho se mi často zdají sny o smrti, zombie a pod.Ale to s tím nemusí souviset.
Chtěla jsem se zeptat,jak tomuto hodnému duchovi(nic nám neschazuje), který u nás na půdě něco hledá,něco jej tam váže, pomoci.
Aby došel klidu.Dovést pana faráře?
Děkuji moc.
Email na mě je Dj8186@seznam.cz

Nahrávání........

(Wal, 2. 2. 2014 12:59)

Nevím od čeho začít no se sestrou máme na noteboku webkameru která nas muže nahrát, jednou jí sestra zapla a ona nas nahrávala když jsme si to pzději pustil slyšely jsme podivný hlas který nebyl od nikoho znás neměly jsme ani televizy zaplou když jsme ze sestrou zavolaly mamku babičku dědu a brachu tak jsme u toho potom seděly asi hodinu s toho co říkal ten hlas jsme slyšeli mnoho vyrazu ale dva byli nejpestřejší a to "Už jich neni moc jak tak vydím" a potom ještě "Tiše vás vydím" No a naknci bylo slovo kterému vubec nešl rozumět něco jako Kunkhadím vubec jsme to nechapali tak jsem se obrátila na vás v našem bytě ale nikdo nezemřel a na notebooku nebyli spuštěné žádne programy...! Jdine co se nám stalo tak je to že mé mamce zemřela sestra a její muž kteří bydleli o vchod dál a ted se mamka stará o jejich dva syny je možné že se na ně přišly podívat ale u nás v btě se děje plno divných věci.... Děkuju :)

Re: Nahrávání........

(Psýchópompos, 23. 3. 2014 14:22)

Váš zážitek má zcela jednoduché vysvětlení...pokud jste sledovali např. Vyvolené na primě skrze počítač, popř. obdobné stránky (zvraceny,agresori,atd), prima si vynucovala přístup k mikrofonu a kameře... to co jste tedy slyšeli byli hlasy od nich...používají to jako zpětnou vazbu a i když to není etické sledovali např. reakce na tu či danou věc...jako spuštěný program se vám to prostě neukáže,protože tyto praktiky patří k hacktools...doporučuji kontrolu bezpečnosti daného notebooku, protože by se mohlo jednat i o čistě hackerský počin a to ať z důvodu špehování, tak i z důvodu ukradení citlivých dat a hesel...

Démon

(Nela, 21. 12. 2013 14:02)

U nás doma je nejspíše démon..Na jedné fotce mé sestry se objevil neznámí obličej... Pomoc!!! Minule sem vám poslala otázku ale tam místo Názvu otázky bylo mé příjmení...(Zdrobělina příjmení)

Re: Démon

(honza, 5. 1. 2014 23:46)

Zachovejte klid ja mam nekolik fotografii na kterych je spousta prapodivnsch veci a ukazu ktere v znikli neodbornym zachazenim s fotoaparatem.

Beči

(Nela, 21. 12. 2013 13:56)

Mám pocit že je u nás doma démon...Na jedné fotce mé sestry de vedle ní vidět neznámí obličej.... Pomoc!!!!

Otec

(Honza, 23. 11. 2013 21:44)

V roce1980 zemrel po dlouhe nemoci v nemocnici muj otec.Byla to streda a nam v nemocnici rekli abychom mu druhy den v poledne privezli saty.Druhy den rano mama pripravovala tatovi saty a presne v 9h vypadla v kuchyni ventilacka a dopadla na malou valendu.Sklo se nerozbilo a kdyz jsem ji nasazoval spet nenesel jsem sebemensi zavadu na ukotveni.Pocasi bylo klidne a bez vetru. V poledne jsme prijeli do nemocnice a tam nam rekli ze tatu rano v 9 h prevezla pohrebni sluzba.Jelikoz nemel saty dali mu jakesi nemocnicni provizorium.Saty jsme mu okamzite privezli na pohrebni sluzbu a tam ho uz konecne oblekli.Co si o tmom prosim myslite?Byla to jen nejaka nahoda? Dekuji za odpoved. sastajan@seznam.cz

duch

(denisa, 20. 11. 2013 14:22)

když jsem byla mala tak nekolik let ,kazdou noc se mi zjevovali bíle postavicky točíci se v kruhu ,postavově asi jako z pohadky casper akurat kouřová struktura, neměli obličej,jen místo očí tmave dulky a strasně rozevřeny usměv,když mi bylo asi devet,tak to prestalo,měla jsem to celou dobu v hlavě a myslela na to,ve svych šestnacti letech jsem prestala veřit že duchove existují,asi o pul roku později,jsem se dívala na televizy a ze zdi vyšla ta sama postava co jsem vydávala tehdy v děctví,ale byla už jen jedna,šla strašně pomalu ,jako by ukazovala na to "dívej ja jsem ja existuju" takovy pocit jsem z toho mela pak jsem zahledla v zrdcadle silné světlo,,,,ze strachu jsem usla :-) ale do ted by me zajímalo co to mohlo byt,nebo spíše co mě to doprovazí celý muj život ,,,,

Re: duch

(Admin, 20. 11. 2013 23:20)

Mno to muze byt kedasco - ake typoval bych to na nizsi 'astralni' bytosti

Re: Re: duch

(denisa, 21. 11. 2013 9:57)

Děkuji za odpověd,já jsem si něco podobného taky myslela,,,,,babička mi vždycki říkala,že to jsou malý anděličci ,,,,zas tak moc se nespletla,děkuji i za vaše stranky ,jsou hezke a dobře se čtou ,pěkna prace :-)